درباره ما

ایران متلب در سال 1388 کار خود را با سایت matlab1.ir آغاز کرد. در ابتدا تمرکز بر روی نرم افزار متلب MATLAB از شرکت mathworks بود. در طی این سالها ایران متلب کلاسهای نرم افزار متلب را در دانشگاه های مختلف ایران برگزار می کرد و در پروژه های دانشگاهی و صنعتی مرتبط با نرم افزار متلب همکاری داشت.

سپس حوزه کاری خود را گسترش داد و نرم افزارهای مهندسی و زبان های برنامه نویسی و دروس دانشگاهی را نیز به مجموعه خود اضافه کرد.

هم اکنون ایران متلب یکی از برندهای معتبر فیلم های آموزشی فارسی دانشگاهی در ایران می باشد. گروه ایران متلب دارای بیش از 200 عضو هیئت علمی از اساتید داخل و خارج ایران می باشد که وظیفه تولید و انتشار فیلم های آموزشی را به عهده دارند.

ایران متلب موفق شد در طی نه سال فعالیت خود  15 هزار کاربر از محصولاتش استفاده کنند، که یکی از  افتخارات ما می باشد.

شعار ما

سرعت بخشیدن به فرایند آموزش 

 

می باشد و خود را به آن پایبند می دانیم و تمام تلاش خود را می کنیم که فیلم های آموزشی متناسب با نیاز دانش پذیران محترم تهیه کنیم. رضایت بالای کاربران از فیلم های آموزشی ایران متلب مشوق ما در ادامه دادن به این مسیر می باشد. 

ما در انتخاب اعضای هیئت علمی خود بسیار دقیق و حساس هستیم و با دقت بالایی آنها را انتخاب می کنیم و از کاربران سایت ایران متلب هم انتظار داریم به ما در رسیدن به هدف بلند مان یاری رسانند. هدف بزرگ ما سرعت بخشیدن به فرایند آموزش تمامی دانشجویان فارسی زبان در سراسر دنیا می باشد و هر ایمیلی که حاوی تشکر از ما می باشد به ما انگیزه تلاش مضاعفی می دهد تا بیشتر تلاش کنیم.

 

 

blank
blank
blank
blank
blank
blank