جستجو در سایت : عنوان یا موضوع مورد نظر خود را در کادر زیر وارد کنید و enter بزنید

Loading
09354382544

فیلم آموزش فارسی آنالیز داده های مختلط و کیفی با نرم افزار MAXQDA

توضیحات

MAXQDA یک نرم افزارحرفه ای برای آنالیز داده های مختلط و کیفی می باشد.شما با این نرم افزار می توانید انواع مختلفی از داده های غیرساختاری مانند مصاحبه، مقالات ، فیلم ، مطالب شبکه های اجتماعی مثل twitter را آنالیز کنید.

از MAXQDA برای مدیریت تمام پروژه ها می توانید استفاده کنید. داده ها را از محاصبه ها ، گروه ها ، مطالب آنلاین، صفحات اینترنتی، تصاویر، صوت و ویدئو و فایل اکسل و فهرست کتاب ، وارد محیط این نرم افزار می توانید بکنید و مورد پردازش قرار دهید.
Code_and_Retrieve3
اطلاعات مهم در داده های ورودی را می توانید با رنگ های مختلفی مارک کنید یا به صورت سمبل نشانه گذاری کنید یا بخش بندی کنید.

نرم افزار MAXQDA دارای تابع های transcription زیادی است که شما می توانید با آنها صدای صوت و تصویرهای موجود در داده های خود را تغییرات لازم را بر روی آنها اعمال کنید.

analyze_and_transcribe

فایلهای ویدئویی مانند بیشتر قسمت های MAXQDA می باشند و شما می توانید آنها را کدگذاری یا comment گذاری یا به وزن دهی کنید.

ایران متلب به کمک جمعی از متخصصین این نرم افزار یک فیلم آموزشی از این نرم افزار تهیه کرده است که می توانید سفارش خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید ما بعد از آماده شدن این فیلم آموزشی آنرا برای شما ارسال می کنیم.

 

متقاضی فیلم آموزشی maxqda

2 دیدگاه برای فیلم آموزش فارسی آنالیز داده های مختلط و کیفی با نرم افزار MAXQDA

  1. سلام میخواستم بدونم فیلم آموزیشیتون به لحاظ زمانی حدودا چند وقت دیگه آماده میشه؟

    • سلام

      سعی می کنیم در سریعترین زمان ممکن آماده اش کنیم.

  2. قیمت فیلم آموزشیتونو برام بفرستید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته:

پشتیبانی